Hráči TJ Jiskra Humpolec Basketball

Hráči


Muži 2012/13 - 2. liga skupina B

Dygrýn Jan -  Jirák Lukáš -  Kabelka Kryštof -  Krejčí Tomáš -  Pipek Miroslav -  Princ Martin -  Růžička Filip -  Sláma Petr -  Svoboda Ondřej -  Vaněček Jan -  Vítek Stanislav -  Zet Martin


Muži 2011/12 oblastní přebor (jižní Čechy)

Beránek Adam -  Dygrýn Jan -  Hořínek Martin -  Hrala Pavel -  Jirák Libor -  Jirák Lukáš -  Kloc Jaroslav -  Krejčí Tomáš -  Pipek Miroslav -  Princ Martin -  Růžička Filip -  Sláma Petr -  Svoboda Ondřej -  Vaněček Jan -  Vítek Stanislav -  Zet Martin



Muži 2010/11 oblastní přebor (jižní Čechy)

Beránek Lukáš -  Dygrýn Jan -  Dygrýn Milan -  Hořínek Martin -  Hrala Pavel -  Jirák Libor -  Jirák Lukáš -  Kot Jiří -  Krejčí Tomáš -  Man Jaroslav -  Němec Jakub -  Nešetřil Petr -  Pipek Miroslav -  Růžička Filip -  Sláma Petr -  Vaněček Jan -  Vítek Stanislav -  Zet Martin



Muži 2009/10 oblastní přebor (jižní Čechy)

Buben Adam -  Buben Pavel -  Dygrýn Jan -  Hrala Pavel -  Hořínek Martin -  Jirák Libor -  Jirák Lukáš -  Kloc Jaroslav -  Kot Jiří -  Man Jaroslav -  Pipek Miroslav -  Růžička Filip -  Ságl Jiří -  Sláma Petr -  Taičman Michal -  Vaněček Jan -  Vítek Stanislav -  Zet Martin -  Zet Ondřej


U16+U18 chlapci 2009/10 oblastní přebor (jižní Čechy)

Brož Jan -  Buben Tomáš -  Doubek Ondřej -  Horáček Adam -  Krejčí Tomáš -  Miňovský David -  Sukdolák Jan -  Vaňkát Lukáš -  Vašíček Adam



Muži 2008/09 oblastní přebor (jižní Čechy)

Beránek Adam -  Beránek Lukáš -  Buben Adam -  Buben Pavel -  Dygrýn Jan -  Dygrýn Milan -  Hrala Pavel -  Jirák Libor -  Jirák Lukáš -  Kloc Jaroslav -  Kot Jiří -  Man Jaroslav -  Pipek Miroslav -  Růžička Filip -  Ságl Jiří -  Sláma Petr -  Svoboda Ondřej -  Vaněček Jan -  Vítek Stanislav -  Zet Martin -  Zet Ondřej -  Zvolenský David


U20 mladí muži 2008/09 liga

Beránek Adam -  Ehrlich Lukáš -  Klap Martin -  Lesina Ondřej -  Nešetřil Petr -  Růžicka Filip -  Ságl Jiří -  Sláma Petr -  Svoboda Ondřej -  Taičman Michal -  Zajíček Tomáš -  Zet Ondřej


U18 chlapci 2008/09 oblastní přebor (jižní Čechy)

Brož Jan -  Buben Tomáš -  Doubek Ondřej -  Ehrlich Michal -  Horáček Adam -  Krejčí Tomáš -  Miňovský David -  Stejskal David -  Sukdolák Jan -  Vašíček Adam



Muži 2007/08 oblastní přebor (jižní Čechy)

Beránek Lukáš -  Buben Pavel -  Dygrýn Jan -  Dygrýn Milan -  Hrala Pavel -  Jirák Libor -  Jirák Lukáš -  Kloc Jaroslav -  Kot Jiří -  Langr Jiří -  Man Jaroslav -  Radil Lukáš -  Vaněček Jan -  Vítek Stanislav -  Zet Martin -  Zvolenský David


U20 mladí muži 2007/08 liga

Beránek Adam -  Buben Adam -  Ehrlich Lukáš -  Klap Martin -  Lesina Ondřej -  Nešetřil Petr -  Princ Martin -  Růžicka Filip -  Ságl Jiří -  Sláma Petr -  Svoboda Ondřej -  Taičman Michal -  Zajíček Tomáš -  Zet Ondřej


U16 chlapci 2007/08 oblastní přebor (jižní Čechy)

Bambuš Enksahin -  Brož Jan -  Buben Tomáš -  Doubek Ondřej -  Ehrlich Michal -  Horáček Adam -  Krejčí Tomáš -  Man Martin -  Stejskal David -  Sukdolák Jan -  Škrabánek Libor -  Vašíček Adam


 

Nejbližší hrané zápasy

   Humpolec - Hladnov (27.02. v 17:00)
Humpolec - Karviná (28.02. v 10:00)

Tabulka 20015/16

    Z V P Skóre B
1. KK ValMez 18 15 3 1494:1212 33
2. Nový Jičín 18 14 4 1505:1174 32
3. UP Olomouc 18 14 4 1365:1193 32
4. TJ Karviná 18 13 5 1317:1143 31
5. Žďár/Sázavou 18 12 6 1200:1132 27
6. TJ Gym. Hladnov 18 9 9 1251:1317 27
7. TJ Šumperk 18 8 10 1380:1347 26
8. SK Žabovřesky 18 6 12 1251:1309 24
9. SK Podolí 18 6 12 1369:1448 24
10. Jiskra Humpolec 18 5 13 1204:1369 23
11. SBK ValMez 18 4 14 1181:1451 22
12. Svitavy 18 2 16 1084:1506 20

Další odkazy

Rozpis muži 2015/16

Triatlet Humpolecka

Aukro.cz